LW junior młodszy: pokonać Sokoła

W 6 kolejce rozgrywek Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych podopieczni Łukasza Galanta podejmowali gości z Karlina.

10 września o godz. 18 30 AP Kotwica Kołobrzeg rozpoczęła rywalizację z Sokołem Karlino. Spotkanie świetnie rozpoczęło się dla gospodarzy. Szymon Latkowski już w 4 minucie dał prowadzenie swojej drużynie. Pierwsza połowa zakończyła się jednak prowadzeniem przyjezdnych w stosunku 1:2. To w przerwie zmusiło szkoleniowca kołobrzeżan do wyciągnięcia wniosków oraz wskazania nowych zadań taktycznych do realizacji. Na drugiego gola kibice miejscowych czekali do 60 minuty. Adrian Popiołek strzałem z dystansu doprowadził do wyrównania (2:2). W 69 minucie Bartek Jarnicki doprowadził AP Kotwica Kołobrzeg do prowadzenia (3:2). Nie było to łatwe spotkanie, ale kołobrzeżanie pokazali charakter wygrywając te zawody.